Dieviškos puselės, sielos dvynės, dvasinė šeima.

Šiame video sužinosite apie visiems girdėtą sąvoką: dvasinis brolis/sesuo, dvasinė pusė arba dvasinė šeima.
Kas gi šie žmonės mums yra? Kuo jie skiriasi nuo kitų, mūsų gyvenime sutiktų žmonių ir kaip mums juos atpažinti?

Norint rasti atsakymus į šiuos klausimus svarbu suprasti, kodėl mes esame čia, žemėje. Nejaugi mes atėjome tik valgyti, dirbti ir miegoti?

Taip pat norint suprasti „dvasinės pusės/šeimos” paskirtį paklauskite savęs: “ar aš dar ugdau save, nors esu ir pabaigęs mokyklą ar universitetą?”
Didelė tikimybė, kad atsakymas bus panašus „O kam man mokintis? Aš juk jau viską pabaigiau.” Galbūt Jūs esate teisus/-i, tačiau ar kada nors matėte medį, kuris nustojo augti? Juk visi medžiai stiebiasi į viršų, mes siūlome Jums būti panašiu į medį. Siekti, stengtis tobulėti, augti.
Bet Jūs galite to ir nedaryti. Tačiau, atsakomybę už pasekmes nešite Jūs.

Tad, kas gi toji „Dieviška puselė”? Kokia jos rolė mūsų gyvenime? Kaip ir kodėl ji mums duoda sunkiausias pamokas?
Dauguma žmonių mano, kad dvasinė puselė susijusi su kūniškų poreikių tenkinimu, su visišku džiaugsmu ir jokios atsakomybės už savo veiksmus nebuvimu. Tarsi tasai dvasinis antrininkas/-ė išspręs jiems visas problemas, bei atsakys į visus klausimus.
Visa tai skamba taip viliojančiai, kad norisi eiti ir ieškoti tokio žmogaus, kad ir dabar. Tačiau, vis dėlto, kodėl daugumai žmonių sunku tokį asmenį rasti?
O jei ir nusprendėte ieškoti, kaip gi rasti žmogų kuris dvasiškai panašus į ieškantįjį? Kodėl svarbu tokį rasti? Ir kur ieškoti jo/jos?

Kartais atsitiktinai sutiktas žmogus atrodo mums yra artimesnis už kažkurį šeimos narį. Atrodo kalbėtumėme valandų valandas. Tarsi būtumėme seni pažįstami.
„Dvasinė šeima”. Kas ji? Koks skirtumas tarp dvasinės ir materialiosios šeimos? Kokie dvasinės šeimos požymiai? Kaip dvasiniai šeimos nariai įtakoja mūsų kasdienybę?

 

 

Norite daugiau sužinoti apie santykius su žmonėmis? Siūlome įsigyti video įrašą iš seminaro „Santykiai”.
www.gyvenimokonsultantas.lt/isigyti/

Share Button

Оставь свой комментарий:


Leave a Comment

Your email address will not be published.

Имя*

Email*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.