Kaip mamoms apsaugoti vaikus nuo aplinkos poveikio?

Šiame video įraše atsakysiu į Ilonos klausimus:
„Kodėl, pasak tėvų, vaikai pradėję eiti į darželį pradeda dažniau sirgti? Kokios to priežastys ir ką daryti, kad jie nesirgtų?”

Prieš atsakydamas į klausimą paaiškinsiu apie žmonių poroje atsakomybes kai jie neturi vaikų ir kaip jos pasikeičia kai ateina vaikas.
Supratę tai, leisimės į vaiko apsaugojimo nuo aplinkos įtakos subtilybes. Sužinosite, kodėl žalinga vaikelį iki vienerių metų leisti rodyti kitiems žmonėms. Paaiškinsiu, kaip perdėtas tėvų rūpestis kenkia vaikų vystymuisi ir kokios pasekmės laukia ateityje, jeigu bus tai daroma.

Paaiškinęs, kas gali atsitikti, pasidalinsiu su Jumis prašymais, kurių pagalba galėsite uždėti vaikams Dieviškas apsaugas, taip pat kokius prašymus patartina išsakyti pasiimant vaikus iš darželio arba mokyklos.

Kitas klausimas: „Ar mama gali ugdyti dar mažą, ką tik gimusį vaiką dvasiškai? Kaip?”

Sužinosite, kad pradėti ugdyti vaiką dvasiškai jau galite vos tik jam/jai gimus. Svarbiausias tokio ugdymo dalykas yra Jūsų saviugda. Mama pati turi tobulėti, taip ji per save ugdys ir savo vaikutį.
Didžiausias mamos mokytojas – jos vaikas. Sužinosite kodėl ir kaip jis/ji tai daro.
Pabaigai pasidalinsiu puikiu pavyzdžiu apie tai, kodėl yra žalinga mamai vaikus pastatyti pirmoje eilėje vietoje savęs. Kaip, toks jos pasirinkimas atsilieps ateityje jai ir vaikams.
Taip pat sužinosite, kaip eliminuoti „energetinius siurbtukus” nuo Jūsų vaiko.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie darnius santykius šeimoje rekomenduojame įsigyti seminarą: „Santykiai: šeima, artimieji, draugai, kolegos.”
Jame išmoksite kaip sunormalizuoti santykius tarp šeimos narių. Sužinosite kokias pareigas turėtų atlikti sutuoktiniai šeimoje, bei kaip turėtų jie vienas kitą palaikyti.

http://www.gyvenimokonsultantas.lt/isigyti/

Share Button

Оставь свой комментарий:


Leave a Comment

Your email address will not be published.

Имя*

Email*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.